DUŠAN ZVONÁR

Referencie

Moja práca ma jednoducho baví! Každý web je pre mňa nová výzva s ktorou sa rád popasujem. Ku každej práci pristupujem zodpovedne – so zápalom a nasadením.

Remark ableCaramilla KlubVinařství VálkaCOOLAGENTSutoris InvestViatempiaPeněziJuraj SutorisJan NovotnýCamperguruThrottle PunksSilentsoundWisePorterPremiumVetVtipné kašeTeorie typůQara s.r.o.Mea GnosisJiří BoháčMichal SoučekStadela s.r.o.AntgrabŠtěpán KarochRenata VálkováJosef Kula – arboristaOpenwise s.r.o.Honza StudenýMichal NavrátilSSImeetupAlianza BlockchainFotobankaBlockchain España
CHCEM WEB

Ak hľadáte programátora, hľadajte niekoho, ako je Dušan. Dušana NIE, ten je môj.

Taký najviac najlepší programátor, ako je napríklad Dušan, drží termíny. Premýšľa o zadaní z pohľadu tvojho biznisu, aby to bolo celé dlhodobo funkčné a efektívne. Nebojí sa ma usmerniť, ak niečo nejde a to potrebuješ vo chvíli, keď nie si expert na kódy. Väčšinou ale všetko ide, čo som tiež pred Dušanom nepoznal. Ako, vyber si niekoho iného, aby mal Dušan čas iba na mňa, ale ak hľadáš programátora, hľadaj niekoho, ako je Dušan.

Michal Souček, QARA s.r.o.

Za svoju kariéru v marketingu a obchode som riadil alebo som sa podieľal na množstve projektov, v ktorých som spolupracoval s programátormi na webových stránkach.

Po mojom prestupe na voľnú nohu v roku 2019 som si splnil môj ,,malý,, sen a nechal som si vytvoriť svoj osobný web.

Oslovil som veľa programátorov a spomínal na doterajšie spolupráce. Nakoniec som sa rozhodol do toho ísť s Dušanom Zvonárom a popravde to bolo to najlepšie čo som mohol urobiť. Dušan je veľmi dôsledný, zrozumiteľný a vždy odvedie vysoko kvalitnú prácu. Ak chcete hladkú a perfektne odvedenú prácu, tak ste na správnej adrese.

Juraj Sutoris, speaker a podnikateľ

Dušan je náš hlavný vývojár pre weby bežiace na WordPresse. Má skvelé komunikačné schopnosti a rýchlej odozvy. Vytvoril pre nás niekoľko webových stránok a pluginov. Veľmi ho odporúčam (a dúfam, že pre mňa stále rád pracuje).

Amos Struck, Stock Photo Press

Veľmi príjemná skúsenosť. Po prvom spoločnom projekte, bol pre svoju kreativitu, profesionalitu, ale aj pre jemu vlastnú schopnosť okamžite vecne vyriešiť netradičné požiadavky, pre mňa jasnou voľbou aj pri tvorbe môjho webu. Je programátorom, ktorý aj po rokoch má chuť ďalej programovať a inšpirovať tak ľudí okolo seba.

Michal Navrátil

Spoluprácu s Dušanom by som opísal týmito kľúčovými slovami: Porozumenie, precíznosť, funkčnosť. Moje požiadavky Dušan vždy veľmi dobre uchopil a často k nim dal aj relevantnú spätnú väzbu a tým predišiel vstupom do "slepých uličiek". Úpravy boli podľa predstáv a všetko dobre fungovalo, ďakujem za ústretovosť, skvele odvedenú prácu a teším sa na ďalšiu spoluprácu.

Honza Studený

Kontaktujte ma

Súhlasím so spracovaním osobných údajov (cz)